Informacje

Nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych

List gratulacyjny odebrał m.in. p.o. dyrektor MOSiR Tadeusz Baniak. Fot. UMJ
List gratulacyjny odebrał m.in. p.o. dyrektor MOSiR Tadeusz Baniak.
Fot. UMJ

23 czerwca w Urzędzie Miasta w Jaśle odbyło się spotkanie z przedstawicielami lokalnego świata sportu, podczas którego Burmistrz Miasta Jasła uroczyście wręczyła sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym, nagrody finansowe za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2008 r.

Gratuluję Państwu pięknej i owocnej pracy przez cały rok. Serdecznie dziękuję wszystkim sportowcom, którzy swoimi sukcesami i osiągnięciami promują nasze miasto zarówno w Polsce jak i za granicą. To dzięki wam nasze miasto kształtuje pozytywne relacje, zawiera międzynarodowe przyjaźnie i zyskuje gro sympatyków. – powiedziała podczas spotkania Burmistrz Maria Kurowska.Pragnę gorąco podziękować również trenerom oraz działaczom sportowym, przede wszystkim za wasze zaangażowanie i pracę. Szczególnie bliskie dla mnie jest to, że dzięki waszej pracy nasza młodzież ma możliwość w dobry i pożyteczny sposób wykorzystywać swój wolny czas, a przy tym wspaniale się rozwijać w sporcie i spełniać swe marzenia. – dodała.

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Jasła z dnia 12 czerwca 2009 r. nagrody pieniężne za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2008 r. otrzymało 26 osób. Wśród uhonorowanych znaleźli się jasielscy działacze sportowi, instruktorzy oraz trenerzy sportowi a także ich podopieczni, czyli zawodnicy takich dyscyplin sportu jak judo, karate, pika nożna oraz siatkówka. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Agata Krygowska | UMJ

——————————-

Laureaci nagrody:

Judo: Bartłomiej Garbacik, Agnieszka Jamróg, Kamil Garbacik, Sara Kowalczyk, Barbara Śliwa
Piłka siatkowa: Dawid Dryja, Konrad Mucha, Agata Szczurek, Agnieszka Poliwka, Katarzyna Stygar
Karate: Aleksandra Zając, Katarzyna Mocek, Łukasz Ptak
Piłka nożna: Kamil Wietecha, Filip Świątkowski, Patryk Jamuła, Bartosz Szopa, Wiktor Stopyra, Dariusz Brągiel, Mateusz Skała, Kamil Stygar, Aleksander Nabożny, Karol Madejczyk, Mirosław Garbacik, Michał Tusiński
Trenerzy: Przemysław Czarnecki (judo), Robert Podkulski (piłka nożna), Robert Hap (piłka nożna), Marek Dyląg (piłka nożna), Leszek Wierzgacz (siatkówka mężczyzn)
Działacze sportowi: Marek Bajorek, Tadeusz Baniak, Jerzy Łaba, Krzysztof Paryś

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych”

  1. a gdzie nazwiska nagrodzonych – najważniejsza nie jest pani burmistrz, która dawał nagrody tylko nagrodzeni !!!