Informacje

Siatkarze wicemistrza Polski odwiedzili szkołę w Gamracie (foto)

Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat S.A. były głównym organizatorem i sponsorem pikniku dla uczniów Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle. Z okazji Dnia Dziecka firma przygotowała dla najmłodszych nie lada atrakcję – do szkoły zawitali siatkarze wicemistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów.

Firma Gamrat postanowiła w tym roku zorganizować dla dzieci swoich pracowników wyjątkowy piknik. W związku z tym, że jest jednym z głównych sponsorów wicemistrzów Polski w siatkówce mężczyzn, postanowiła zaprosić do szkoły zawodników Resovii Rzeszów. Dzieciaki miały okazję zobaczyć z bliska tych, których mogą zobaczyć w telewizji, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz wziąć autografy od zawodników.

Chcieliśmy tutaj pokazać się z tej dobrej strony, aby firma tą część swoich wypracowanych pieniędzy przekazała dla dzieci. Chcąc przybliżyć ten sport dzieciom w Gamracie. Zaproszenie zostało przyjęte przez siatkarzy. Zaprezentowali swoje umiejętności, przeprowadzili kilka konkurencji. Myślę, że zostanie to na długo w pamięci naszych dzieci. – powiedział Andrzej Czajka, prezes Gamrat S.A.

Do Zespołu Szkół Miejskich nr 2 przyjechali zawodnicy Asseco Resovii: Łukasz Perłowski, Bartosz Gawryszewski, Paweł Papke i Tomasz Kozłowski.

Ponadto szkoła przygotowała dla dzieci szereg gier i zabaw zespołowych, prowadzonych przez szkolnych nauczycieli, nie zabrakło również występów tanecznych najmłodszych.

SERWIS FOTO:


Zdjęcia: Katarzyna Kuszaj, firma Gamrat S.A.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Siatkarze wicemistrza Polski odwiedzili szkołę w Gamracie (foto)”