Na drogach

„Osobówka” dachowała na 17-Stycznia

Odblokowana jest już krajowa „73” w Jaśle, gdzie wieczorem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna poszkodowana osoba została odwieziona karetką Pogotowia Ratunkowego na obserwację do szpitala.

Do wypadku doszło na ulicy 17-go Stycznia, kilkadziesiąt metrów przed rondem „Solidarności”. Jadący od strony Kołaczyc w kierunku centrum miasta samochód osobowy marki volvo zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o jadący w przeciwnym kierunku samochód osobowy marki fiat cinquecento, kierowany przez mieszkańca Jodłowej (powiat dębicki). Następnie volvo uderzyło w pobliską latarnię i dachowało na chodniku.

Poszkodowany kierowca, mieszkaniec Jasła, trafił na obserwację do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy drugiego z pojazdów nic się nie stało. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Jasło oraz specjalistyczny podnośnik hydrauliczny, który pomógł w usunięciu zniszczonego słupa oświetleniowego.

Przez blisko godzinę ruch na drodze krajowej nr 73 odbywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już utrudnień na tym odcinku drogi. Przyczyny wypadku bada Policja.

SERWIS FOTO:

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “„Osobówka” dachowała na 17-Stycznia”

  1. a gdzie strażak z aparatem robiący zdj? nie ma? oj a zdj maja :)

    pozdrawiam