Informacje

Tłumy mieszkańców na Dniach Osieka Jasielskiego (foto)

Zawody sportowe, koncerty, loteria fantowa, gry i konkursy dla publiczności, zjeżdżalnia dla dzieci, pokazy sztucznych ogni i zabawa do białego rana to wszystkie atrakcje, które czekały na wszystkich tych, którzy w niedzielne popołudnie przyjechali na stadion do Osieka Jasielskiego, by w rodzinnym i przyjacielskim gronie wspólnie świętować coroczne Dni Gminy.

Kiedy rano na miejscowym stadionie rozkładano scenę, ze względu na rzęsiście padający deszcz nikt nie spodziewał się, że impreza wypali. A jednak organizatorom udało się zakląć deszczowe chmury, dzięki czemu do Osieka Jasielskiego zjechały się tłumy ludzi. Tego rodzaju imprezy mają na celu integrację lokalnej społeczności, mają pozwolić się spotkać rodzinom, znajomym, przyjaciołom na wspólnej zabawie.

Mieszkańcy czekają na tą imprezę. Ona jest cykliczna i myślę, że błędem by było, gdyby wójt w powiązaniu z gminnym ośrodkiem kultury, nie zorganizowali tej imprezy. Wiem, że mieszkańcy z roku na rok czekają i myślę, że te imprezy wychodzą coraz lepiej. Staramy się, jak możemy, aby zespoły, które są głównym celem tej imprezy, były jak najlepsze. Według mnie i wielu mieszkańców, z roku na rok te imprezy są na coraz wyższym poziomie. – mówi Mariusz Pykosz, wójt gminy Osiek Jasielski.

Dni Osieka Jasielskiego rozpoczęły deszczowe zmagania ochotniczych straży pożarnych z całej gminy. Później na scenie wystąpił zespół Babylon, grający przeboje grupy Boney M. W oczekiwaniu na gwiazdę wieczoru – zespół CHRZĄSZCZE, odbyły się konkursy dla publiczności oraz loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower. Imprezę poprowadził znany jasielski konferansjer Waldemar Piórek, który zagrzewał publiczność do wspólnej zabawy. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Gminy był pokaz sztucznych ogni przygotowany przez firmę Progress z Rzeszowa oraz zabawa ogrodowa przy muzyce zespołu DIAMENT.

Organizatorami Dni Osieka Jasielskiego byli: Wójt Gminy, Gminny Ośrodek Kultury oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Patronat medialny nad imprezą sprawowali: TVJ Telewizja Jasło oraz portal regionalny terazJaslo.pl.

SERWIS FOTO:

(dapa)

One Comment

  1. O jakie laskiii mmmmmmm !
    imprezka widać po paru zdjęciach że udana. ;)…..

    pozdrowienia.

Back to top button