Kultura | rozrywka | edukacja

CHŁOPACY prezentują swój nowy singiel

Po wakacyjnym sukcesie utworu „Wiara” zespół CHŁOPACY, którego wokalistą jest pochodzący z Jasła Mateusz Mijal, promuje swój najnowszy singiel „No powiedz jak”. Nowy, energetyczny kawałek to utwór utrzymany w pop rockowej konwencji. To również przedsmak debiutanckiej płyty zespołu, która ma się ukazać na rynku muzycznym jeszcze w tym roku.

Zespół CHŁOPACY powstał w styczniu 2008 roku w Krakowie. Założycielem i wokalistą jest Mateusz Mijal. Pochodzący z Jasła, a obecnie mieszkający w Krakowie Mateusz po rozstaniu się ze swoim poprzednim zespołem postanowił powołać do życia nowa formację. Swój pierwszy wielki sukces członkowie zespołu odnieśli na początku sierpnia br. W swoim debiucie na Sopot Hit Festiwal CHŁOPACY zajęli drugie miejsce. Ich utwór „Wiara” stał się wakacyjnym przebojem, który otworzył przed zespołem nowe możliwości.

Posłuchaj singla „No powiedz jak”:

Mateusz Mijal ma nadzieję, że to dopiero początek wielkiej muzycznej przygody zespołu. Przedsmakiem ma być najnowszy singiel pod tytułem „No powiedz jak”.

Mamy nadzieję, że tak jak jej poprzedniczka piosenka „Wiara”, piosenka „No powiedz jak” dorówna, a może nawet przebije sukces „Wiary”, czego byśmy sobie bardzo życzyli. – mówi wokalista.

Piosenka „No powiedz jak” opowiada o tym, jak to człowiek łatwo może stracić to, co jest najważniejsze, czyli miłość.

Ma się ją tak blisko siebie, a nie docenia się jej do końca. Dopiero po fakcie, gdy już coś tracimy, to dochodzimy do wniosku, że właśnie to było dla nas takie ważne. Piosenka jest utrzymana w klimacie pop rock dance, bardzo melodyjny chwytliwy refren. Piosenka szybko wpadająca w ucho, w sam raz na jesienne i zimowe imprezy. – podkreśla Mateusz Mijal.

Nowy singiel CHŁOPAKÓW trafił już do większości rozgłośni regionalnych, natomiast na antenie Radia ESKA będzie go można usłyszeć już od przyszłego tygodnia.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE