Kultura | rozrywka | edukacja

Mega impreza w Europie: zagra MAX Farenthide

W najbliższy piątek (16 października) w Klubie Muzycznym EUROPA w Jaśle zagra gościnnie jeden z najlepszych polskich DJ-ów – MAX Farenthide. Fani muzyki klubowej będą mogli posłuchać jego największych hitów, jak „Can You Fell It”, „Body Rock”, „Take my Hand”, „Slice Me Nice”, czy „On and On”. 23-letni producent muzyki elektronicznej zaprezentuje również remiksy znanych utworów.

MAX Farenthide, a właściwie Adrian Nogły (ur. 1986r.), swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku dwunastu lat. Cztery lata później udało mu się wydać pierwszego singla „About You”, którego producentem była wytwórnia „Hit’n’Hot”. Rok później ta sama wytwórnia wydała jego kolejny singiel „Music Revolution”. W wieku siedemnastu lat podjął współpracę z DJ Hubertuse, rezydentem Klubu ENERGY 2000. Razem tworzą do dzisiaj pod szyldem „Disco Superstars”. W kolejnych latach powstawały jego kolejne single, które trafiały na pierwsze miejsca znanych polskich stacji radiowych. Jego singiel „Get Down” został nominowany do ESKA Music Awards. Z kolei singiel „Slice me Nice” został zauważony również poza granicami Polski. Grano go w klubach: Belgi, Holandii, Rosji, Ukrainy, czy na Tajwanie). W tym roku wystąpił w Łodzi, podczas wielkiej trasy koncertowej „Hity na czasie”, organizowanej wspólnie przez Telewizję Polską oraz Radio ESKA. Obecnie produkuje z amerykańskim wokalistą Nicco (m.in. singiel „On and On”).

Przedsmak piątkowej imprezy już teraz możecie obejrzeć na naszym Portalu:

Wszyscy, którzy zdecydują się w najbliższy piątek na mega imprezę w Klubie Muzycznym EUROPA powinni spodziewać się sporej dawki muzycznej energii. Początek imprezy o godzinie 21. Wstęp: 6 złotych.

(dapa)

2 Comments

Back to top button