Loża medialna

Damian Ciborowski z Jasła wygrał IV bieszczadzki bieg narciarski „Od Niedźwiedzia aż do Kija”

Bieg zorganizowano szlakiem bieszczadzkiej kolejki leśnej. Dystans 41 kilometrów z Wetliny do Woli Michowej zwycięzca pokonał w 3 godziny 38 minut. Warunki na trasie były bardzo ciężkie. Zawodnikom przeszkadzał silny wiatr i śnieg.

Bieg podzielono na trzy etapy. Zwycięzcą pierwszego jedenasto kilometrowego odcinka z Wetliny do Przysłupia został Edward Gajewski. Drugi, dwudziesto trzy kilometrowy etap do Majdanu wygrał Tomasz Szeremeta. Nagrodę Radia Rzeszow dla najmłodszego uczestnika biegu otrzymał 10-letni Alan Ciborowski, syn zwycięzcy biegu, który wygrał w swojej kategorii wiekowej na dystansie 11 km.

W czwartym biegu „Od Niedźwiedzia aż do Kija” uczestniczyło blisko 200 zawodników, ale nie wszyscy dotarli do mety.