Informacje

Wybory w jasielskiej Platformie

We wtorek (23 bm.) odbył się Zjazd wyborczy w Kole nr 1 Platformy Obywatelskiej w Jaśle.

Gościnnie w Zjeździe uczestniczyli Piotr Tomański, Poseł na Sejm RP i Krzysztof Topolski, Członek Zarządu Regionu Podkarpacie. Członkowie Platformy jasielskiej obdarzyli zaufaniem i ponownie na szefa Koła wybrali Andrzeja Gajeckiego (dotychczasowego Przewodniczącego), który w wyborach pokonał Romana Myśliwca. Wiceprzewodniczącymi zostali Adam Kmiecik i Leszek Zduński. Skarbnikiem ponownie wybrano Marka Sitka, a funkcję Sekretarza Koła będzie pełnił Wacław Mikrut. Członkami Zarządu wybrano również Tamarę Okońską i Franciszka Owsianego. Ponadto Zjazd dokonał wyboru delegatów na Zjazd Powiatowy, który odbędzie się 14 marca.


Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Gratuluję wszystkim wybranym, będzie to dla nich bardzo trudny okres przeprowadzenia jasielskiej Platformy przez wybory prezydenckie, później samorządowe i parlamentarne. Głęboko wierzę, że Platforma Obywatelska wygra te wybory , a Zarząd jasielskiej Platformy będzie miał duży wkład w to zwycięstwo. Jestem przekonany, że zarówno ten Zarząd, jak i wszyscy członkowie Platformy Obywatelskiej w Jaśle będą działali dla dobra i rozwoju miasta i powiatu jasielskiego, a ja deklaruję swoją pomoc w realizacji wszystkich zadań dobrych dla mieszkańców – mówił poseł Piotr Tomański (na zdjęciu).

Nowo wybrany Przewodniczący Andrzej Gajecki dziękując za zaufanie, zapowiedział, że jest otwarty na współpracę ze wszystkimi środowiskami i będzie dążył do realizacji każdego dobrego pomysłu. Zapewnił, że chce wrócić do tego, aby biuro PO w Jaśle było otwarte dla wszystkich mieszkańców i w biurze znowu zostaną uruchomione dyżury Starosty, radnych miejskich i powiatowych no i oczywiście Posłów PO.

(Informacja Prasowa)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Wybory w jasielskiej Platformie”

  1. No wreszcie ukazał się asior na pierwszej stronie terazjaslo, ktory zniszczył Platformę Obywatelską w Jaśle myślał,że się to uda teraz będzie udawał,że odbuduje ZDRAJCA NIGDY GO NIE ZAAKCEPTUJEMY Założymy koło i nie pozwolimy drugi raz niszczyć Platformy Obywatelskiej w jaśle.

  2. Nawoływanie do spokoju w PO jasielskiej, to wielki przełom. Nareszcie czas na „działanie dla dobra i rozwoju miasta i powiatu jasielskiego”