Informacje

Twoje dziecko potrzebuje pomocy?

Zapraszamy na bezpłatne specjalistyczne konsultacje oraz badania z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży, refundowane ze środków z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Konsultacje będą odbywać się w każdą trzecią sobotę miesiąca, w godzinach 10.00 – 15.00, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle, przy ul. Szkolnej 21. Pierwsze konsultacje już 20 marca.

Porady będą udzielane przez lekarza pediatrę, specjalistę psychiatrii dzieci i młodzieży, lek. med. Marzenę Pelc-Dymon. Celem akcji jest zwiększenie dostępności pomocy terapeutycznej dla dzieci z różnego rodzaju problemami.

Uważam, że pomoc psychiatry dziecięcego jest bardzo potrzebna naszym dzieciom i młodzieży. Z roku na rok spotykamy się w poradni z coraz większą ilością dzieci potrzebujących w/w pomocy. Pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej będę współpracować z panią doktor, aby jak najlepiej pomóc dzieciom. – mówi Jolanta Mercik, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle.

Praca Pani Doktor psychiatrii dziecięcej w Jaśle jest efektem inicjatywy i starań Burmistrz Miasta Jasła.

W Jaśle nie ma lekarza o tej specjalizacji, a potrzeby są ogromne. Dlatego bardzo zabiegałam o to, aby Pani Doktor Marzena Pelc-Dymon, którą poznałam osobiście na jednej z konferencji, podjęła się przyjmowania pacjentów w Jaśle i udało się. – mówi burmistrz Jasła Maria Kurowska.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Twoje dziecko potrzebuje pomocy?”