Kultura | rozrywka | edukacja

Tylko do niedzieli przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Na nutę kantyczek”

Jeszcze tylko do 5 grudnia przyjmowane będą zgłoszenia do organizowane po raz szesnasty przez Jasielski Dom Kultury XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Konkurs od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży z województwa podkarpackiego i małopolskiego. Eliminacje wstępne (nie dotyczą przedszkolaków) odbędą się 11 grudnia. 13 grudnia (poniedziałek) odbędzie się konkurs dla przedszkolaków, a 17 grudnia (piątek) – dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy wystąpią 17 grudnia o godz. 9 w konkursie finałowym, a 8 stycznia przyszłego roku w koncercie finałowym.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Ewa Grzebień, tel. 13 44 35 161. Dostępne są też, podobnie jak karty zgłoszeń, na stronie internetowej JDK: www.jdkjaslo.pl.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Tylko do niedzieli przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Na nutę kantyczek””

  1. Konkurs odbywa się od lat, ale płatna akredytacja to tegoroczny wymysł. Czyżby miasto pompowało za mało kasy w poletko p. Kasprzyk? Zeszłoroczny Noworoczny Dar, to też była hucpa i klęska. Zebranie organizacyjne było w istocie rozkazodawcze, szkoły nie mogły zaprosić publiczności, gdyż tę „zapewniała” p. dyrektor. Jednym słowem koniec współpracy mojej szkoły z JDK=iem, dopóki nie zmieni się kierownictwo!