Informacje

Chciał ratować innych, teraz sam potrzebuje pomocy!

Zwracam się z uprzejmą o wsparcie finansowe na pokrycie mojego leczenia. Pół roku temu uległem wypadkowi samochodowemu w dniu 11 lipca 2010 roku.

Marcin Michalski

W wyniku tego zdarzenia byłem leczony w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle i Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oddział kliniczny Chirurgii Szczękowo – Twarzowej. Obecnie mam być poddany kolejnemu zabiegowi rekonstrukcji szczęki. Koszt zabiegu to kwota 24 000 złotych. Leczenie to nie jest refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Mam 19 lat, dostałem się do Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej lecz z powodu wypadku i doznanych obrażeń nie mogłem rozpocząć nauki w moim wymarzonym zawodzie.

Zrekonstruowanie mojej szczęki pozwoli mi wyraźnie mówić oraz czuć smak i powrócić do prawidłowego funkcjonowania.

Możecie przekazać 1% podatku dochodowego na Fundusz Dzieci i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette w Zakopanem, KRS 0000222393 z dopiskiem „Dla Marcina Michalskiego”.

Proszę również o przekazywanie pomocy finansowej na konto fundacji. Fundusz dysponuje kontem bankowym w Banku Pekao S.A. oddział w Zakopanem dla darowizn numer: 12 1240 1587 1111 0000 0816 4322 z dopiskiem „dla Marcina Michalskiego”. Wpłaty z zagranicy tylko w walucie polskiej.

Wszystkim, którzy okażą mi pomoc, bardzo dziękuję!

MARCIN MICHALSKI

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Chciał ratować innych, teraz sam potrzebuje pomocy!”

  1. znam go sedziuje mecze siatkarskie fajny i spokojny chlopak sama wplace z mojego kieszonkowego. warto mu pomoc, mysle ze inni pojda w moje slady