Informacje

Jednorazowe dodatki dla nauczycieli

W związku z realizacją postanowień art. 30 a ustawy Karta Nauczyciela Miasto Jasło zobowiązane jest do wypłaty jednorazowego dodatku uzupełniającego dla nauczycieli w wysokości 584 221,01 zł brutto (213 803,01 zł brutto dla nauczycieli mianowanych oraz 370 418 zł brutto dla nauczycieli dyplomowanych). Środki finansowe zostały przekazane podległym jednostkom.

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

W przeliczeniu na jeden etat nauczycielski jednorazowy dodatek wyrównawczy wynosi średnio 1297 zł. brutto dla nauczycieli dyplomowanych, zaś 1945 zł brutto dla nauczycieli mianowanych. Nauczyciele stażyści i kontraktowi w roku 2010 osiągnęli średnie wynagrodzenie określone przepisami Karty Nauczyciela – informuje Aleksandra Dacyl, kierownik Wydziału Oświaty.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Jednorazowe dodatki dla nauczycieli”

  1. Słoneczko, jeszcze raz powtarzam, że pomyliłeś adres. Uczę angielskiego, nie matematyki, wicedyrektorem nie jestem i nie zamierzam być, a co do komentarzy, to a propos Twojego – no comments.

  2. Dyrektorem nie ,tylko vice i chwała Bogu za to.W innym temacie (korepetycji w szkole)udzielanych bezprawnie w placówce chwaliłaś się ile to osiągnięć dokonałaś razem ze swoją organizacją PIS-owską remonty,kasa na wszystko i co tylko a teraz wyrzekasz się wodza Jarka?A jeszcze jedna rada jeśli nie chcesz czytać idiotycznych komentarzy to przestań je pisać.

  3. Pudło. Nie jestem dyrektorem, nie należę również do żadnej partii politycznej. Jedyna moja słabość, to czytanie idiotycznych komentarzy.

  4. uderz w stół a nożyce się odezwą,widzę że pani vice dyrektor ze staszica chce nas poprowadzić ściezką nienawiści i przekierować zainteresowanie opinii na radnych,jakie to Pisowskie…a może niech ta pani ze staszica weźmie się do pracy

  5. A może by tak napisać o podwyżce diet radnych, zamiast szukać kozła ofiarnego do znienawidzenia?

  6. Co jest grane ościenne gminy likwidują szkoły z powodu braku środków finasowych na ich utrzymanie a w Jaśle świeżo powołany Kierownik Oświaty informuje o przekazaniu środków na wypłatę dodatku uzupełniającego dla nauczycieli.Mam nadzieje że to nie żart Prima Aprilisowy.