Informacje

Nowy rozkład jazdy ZMKS już od poniedziałku

W celu usprawnienia usług komunikacji miejskiej, Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle wprowadza kilka istotnych zmian w swoim rozkładzie jazdy. Zmiany zaczną obowiązywać od 14 lutego br.

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Po dokładnej analizie zeszłorocznych kursów postanowiliśmy wprowadzić pewne modyfikacje w dotychczasowym rozkładzie jazdy. Chcieliśmy dopasować liczbę i częstotliwość kursów do potrzeb mieszkańców. Z tego powodu zwiększyliśmy znacznie tygodniową liczbę kursów na terenie miasta. Natomiast biorąc pod uwagę rentowność przewozów zawieszonych zostało część kursów, głównie z poza terenu miasta – tłumaczy Piotr Wojnarowicz, dyrektor Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle.

Według zapewnień dyrektora Wojnarowicza ceny biletów i zasady ich sprzedaży nie ulegają żadnej zmianie.

Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej jest otwarty na wszelkie sugestie ze strony mieszkańców, tak aby nowy rozkład jazdy spełniał oczekiwania jaślan. Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr. tel. 13 44 648 73.

Zobacz również:
Nowy rozkład jazdy ZMKS (plik w formacie .doc)

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Nowy rozkład jazdy ZMKS już od poniedziałku”

  1. To co piszecie jest chore. Wam się nie chce 10 metrów ruszyć tyłka po mieście a ci co mają do miasta kilkanaście kilometrów mają iść na piechotę?? Zastanówcie się czasem zanim coś powiecie. Piszecie że wieśniaki a gdyby nie te wieśniaki to byście z głodu poumierali. Kto inny dostarcza produkty żywnościowe jak nie właśnie producenci ze wsi ? To właśnie przez takie durne myślenie jak wasze mamy taką gospodarkę jaką mamy.

  2. kursy pozamiejskie zostają! Zostały tylko skrócone niektóre i zmienione godziny odjazdów.

  3. Czyli nadal ktoś mieszkający w Ulaszowicach i Hankówce, a chcący dojechać np.na halę sportową będzie przesiadał się w Rynku i płacił podwójnie? System sprzedaży biletów nadal rodem ze średniowiecza?

  4. Świetna decyzja Panie Dyrektorze z likwidacją kursów na wieś! Jesteśmy miastem i mamy się miastem zajmowac, a nie finasnować dojazdy wsi na rynek.

  5. Bardzo dobrze. Do autobusów dopłacało tylko miasto, więc niech służą miastu. Nie ma wożenia dupska za darmo.

  6. czyli na wies już nie jeździ – tak wynika z tego rozkładu! i dobrze wieśniokom, bo nie dopłacali do autobusików!