Informacje

Mieszkance Przysiek wybiły setne urodziny

Mieszkanka Przysiek w gminie Skołyszyn uroczyście obchodziła w miniony wtorek (01.03) jubileusz setnych urodzin. Pani Felicja Pisarczyk z domu Podkulska przyszła na świat 28 lutego 1911 roku.

Fot. archiwum USC w Skołyszynie
© Fot. ARCHIWUM USC W SKOŁYSZYNIE

Tak dostojny jubileusz stał się okazją do zorganizowania okolicznościowego spotkania w Domu Ludowym w Pustej Woli, w którym obok najbliższej rodziny, księży z Parafii Sławęcin i przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle, uczestniczył wójt gminy Skołyszyn Zenon Szura oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Skołyszynie Bogusława Czechowicz.

Jubilatce złożono gratulacje i życzenia urodzinowe, wręczono pamiątkowy dokument, kosz róż i upominek. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. – mówi Bogusława Czechowicz.

Pani Felicja wychowała się wśród dwójki rodzeństwa: siostry i brata. Ze swoim mężem Stanisławem doczekała się czwórki dzieci: dwóch córek oraz dwóch synów. Ma dziesięcioro wnuków, dziewiętnaścioro prawnuków i jedną praprawnuczkę.

W imieniu redakcji portalu regionalnego terazJaslo.pl szanownej Jubilatce składamy najserdeczniejsze życzenia „dwustu lat życia”.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Mieszkance Przysiek wybiły setne urodziny”