Sport | rekreacja | turystyka

V Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

Pod naszym patronatem

W sobotę 12 stycznia 2011 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się ostatni turniej z cyklu Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.

Co roku młodzież oraz seniorzy biorą licznie udział w turnieju, a w tym roku odbyła się jego V edycja. W czterech turniejach, które miały miejsce w Szebniach, Osobnicy, Warzycach i Trzcinicy wzięło w sumie udział 506 zawodników w 8 kategoriach wiekowych. Po rozegraniu turnieju w Trzcinicy odbyło się uroczyste podsumowanie V Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym i wręczenie dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych. Wręczenia dokonali Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Dorota Biel oraz Paweł Pliszyło – Kierownik SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle.

Organizatorzy dziękują sponsorom: ING Bank Śląski, Poszukiwania Nafty i Gazu oraz SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle za coroczne wspieranie sportu poprzez ufundowanie nagród. Podziękowania skierowane zostały także do lokalnych mediów za patronat i rozpowszechnianie sportowych przedsięwzięć Gminy Jasło.

Klasyfikacja końcowa (plik w formacie .doc)

(UG Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “V Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym”