Kultura | rozrywka | edukacja

Anna Karamon z Jasła w półfinałowej 15stce XFactora!

Ania Karamon i Ola Nowak z zespołu Dziewczyny przeszły kolejny etap castingów w Xfactorze i tym samym zakwalifikowały się do półfinałowej 15-tki! Przed nimi treningi w domach jurorskich, a potem zmagania w eliminacjach do finałowej 9ki.

Ania i Ola: Uff…było bardzo stresująco, ale udało się!!! Bardzo cieszymy się, że możemy dalej walczyć w programie. Prawda jest taka, że ta sytuacja jest niecodzienna dla nas, gdyż podczas koncertów Zespołu Dziewczyny prezentujemy swój materiał i występujemy z naszym ukochanym zespołem. Z chłopakami jest raźniej i zabawniej. W Xfactorze trzeba było wystartować z czystą kartą, po prostu jako śpiewający duet  i nie mogły to być piosenki naszego zespołu. Cały czas myślimy, jak przemycić to, co najbardziej w nas charakterystyczne, jak przełożyć nasz swing, poczucie humoru i dystans do utworów, które nie są nasze, jak przybliżyć szerokiej rzeszy telewidzów zespół Dziewczyny (mam na myśli cały 6-cio osobowy skład).Mamy nadzieję, że ci, którzy zdążyli już nas poznać, będą wspierać nas mocno w kolejnych etapach, a ci którzy nas usłyszą po raz pierwszy, drugi, … zechcą zainteresować się naszą muzyką. Póki co, prosimy mocno trzymać za nas kciuki!!! Pokażemy, że warto!

Zobaczcie, jak Ania i Ola prezentują się w autorskim repertuarze Zespołu Dziewczyny, obejrzyjcie klipy promujące ich debiutancki album „Dziewczyny z sąsiedztwa”, który ukazał się 8 marca 2010.

(Informacja nadesłana)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Anna Karamon z Jasła w półfinałowej 15stce XFactora!”