Sport | rekreacja | turystyka

Najmłodsi siatkarze MKS MOSiR JASŁO w finale wojewódzkim w Rzeszowie

W sobotę 21.05.2011r. w ZSO nr 4 w Rzeszowie odbył się drugi turniej eliminacyjny z cyklu Kinder + Sport chłopców w kategoriach: „trójek” (5 klasa) i „czwórek” (6 klasa). MKS MOSiR JASŁO wystawił dwa zespoły „trójek” i jeden „czwórek”.

Fot. NADESŁANA
Zdjęcia nadesłane (x4)

Jasło w „trójkach” reprezentowali: „I zespół” Aleksander Adam, Wiktor Ulaszek, Hubert Błażejowski i „II zespół” Michał Bochniewicz, Jakub Sokołowski i Dawid Leśniak, natomiast w „czwórkach”: Szymon Skicki, Radosław Kania, Tomasz Nowak i Aleksander Adam, trenerem zespołów z Jasła jest Mateusz Gliwa.

Do Finału wojewódzkiego, który odbędzie się na hali sportowej V LO w Rzeszowie 31.05.2011r. z Jasła zakwalifikowały się: I zespół „trójek”, który w eliminacjach zajął III miejsce i zespół „czwórek”, który w eliminacjach był IV. W Finale wojewódzkim spotkają się w „trójkach”: UKS Trójka Leżajsk zespół I, UKS Trójka Leżajsk zespół II, AKS Resovia Rzeszów, a także MKS MOSiR JASŁO zespół I, natomiast w „czwórkach”: UKS Trójka Leżajsk zespół I, AKS Resovia Rzeszów zespół I, AKS Resovia Rzeszów zespół II, jak również MKS MOSiR JASŁO.

Mecze będą rozgrywane systemem każdy z każdym, zespoły które zajmą I miejsca w swoich kategoriach uzyskają bezpośrednią kwalifikacje do „Wielkiego Finału Kinder + Sport w Zabrzu”, a zespoły z II i III miejsc będą jeszcze walczyć w turniejach barażowych tzw. makroregionach o miejsca w Turnieju głównym. Trzymajmy mocno kciuki za naszych najmłodszych mistrzów!

Fot. NADESŁANA

Fot. NADESŁANA

Fot. NADESŁANA

Mateusz Gliwa

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Najmłodsi siatkarze MKS MOSiR JASŁO w finale wojewódzkim w Rzeszowie”