Sport | rekreacja | turystyka

Szukają trenera osiedlowego dla Osiedla Kopernika

Jesteś zainteresowany pracą z młodzieżą, która w ciekawy i aktywny sposób będzie uczestniczyć w zajęciach sportowo – rekreacyjnych? Legitymujesz się wyższym wykształceniem o kierunku wychowanie fizyczne i z przygotowaniem pedagogicznym? Posiadasz doświadczenie i osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą?

Fot. archiwum terazJaslo.pl / Damian Palar

Właśnie takiej osoby poszukuje od dzisiaj jasielski magistrat, który ogłosił dodatkowy konkurs na trenera osiedlowego na osiedlu Kopernika. Zajęcia sportowo-rekreacyjne, skierowane do osób w wieku 12 do 18 lat, mają być prowadzone w okresie od czerwca do sierpnia 2011 roku w wymiarze czterech dni w tygodniu (w okresie roku szkolnego w godzinach 15:00 – 19:00, w okresie wakacji od 10:00 do 14:00).

„Zajęcia odbywać się będą na bazie obiektów sportowych osiedla Kopernika, głównie na szkolnych obiektach sportowych. Obok zajęć na osiedlu, młodzież otrzyma prawo do bezpłatnych wejść na basen, jak również zostaną sfinansowane ze środków budżetu miasta wycieczki turystyczno-krajoznawcze” – informuje w ogłoszeniu zastępca burmistrza miasta Jasła Leszek Znamirowski.

Do zadań trenera osiedlowego będzie należało: stworzenie grupy (15-20 osób) i systematyczne prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych, aktywizacja młodzieży z osiedla i dostosowanie zajęć do odpowiedniej grupy wiekowej, ścisła współpraca z dyrektorami szkół, rodzicami oraz przewodniczącym Zarządu Osiedla, kreowanie właściwych wzorców zachowań i postaw, realizacja programu wspólnie z pozostałymi osiedlami w zakresie organizacji wycieczek oraz współorganizację i uczestnictwo w imprezach organizowanych przez innych trenerów, w tym olimpiady kończącej trzecią edycję programu.

W kompetencji trenera osiedlowego będzie także przekazywanie informacji o prowadzonych działaniach rzecznikowi prasowemu Urzędu Miasta w Jaśle, w gestii którego będzie umieszczanie materiałów z realizacji programu na stronie internetowej magistratu.

„Osoby zainteresowane winny wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem w realizację programu” – podkreśla Leszek Znamirowski.

Zainteresowani mogą składać dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje oraz świadectwo pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzającym doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą) do 25 maja br. do godziny 13. Oferty są przyjmowane w pokoju nr 19 (Kancelaria) Urzędu Miasta w Jaśle.

Osoby, które spełnią wymogi formalne, zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną przed komisją konkursową w składzie powołanym zarządzeniem burmistrza miasta. Po zaakceptowaniu wybranej kandydatury, wyłoniona w drodze konkursu osoba zostanie zatrudniona na podstawie umowy zlecenia.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Szukają trenera osiedlowego dla Osiedla Kopernika”

 1. ludzie teraz dopiero afera sie zacznie!
  jak zostal wybrany trener na osiedle kopernika!
  ludzie jakiego kretacza wybraliscie na stanowisko burmistrza! kreci, klamie , to jest czlowiek do odstzalu!!!!!!!!!

 2. Tak obrzydliwe komentarze pisać może jedynie ogoniasty, który na trenera się nie nadaje.

 3. panie Znamirowski to co zrobil pan z jednym z kandydatow na trenera w ciagu trzech ostatnich dni minionego tygodnia to kratki!!!!!!!!!!!
  tyle na ten temat!
  echo sie roznioslo!
  współczucie dla jednego z trenerow !

 4. przeciez z tego co wiem sa juz wszyscy wybrani!
  czyzby jakies przegiecie znowu sie szykuje?

 5. Panie Znam… , to co wyrabiacie w kwestii konkursu na stanowisko trenera to przechodzi ludzie pojecie. Najpierw wybieracie trenerow nastepnie zmieniacie opcje i oglaszacie nowy konkurs. To pachnie prokuratorem i tyle. Umowa slowna to tez umowa !!!