Na drogach

Piesza potrącona na przejściu (foto)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Kościuszki w Jaśle. Na przejściu dla pieszych potrącona została 61-letnia kobieta. Piesza trafiła do szpitala.

Potrącenie pieszej na Kościuszki

Potrącenie pieszej na Kościuszki

Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do wypadku doszło dziś około godz. 8.50. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca volvem V40, 31-letnia mieszkanka Jasła, jechała w kierunku centrum miasta. Na ul. Kościuszki, przed skrzyżowaniem z ul. Rejtana, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 61-letnią kobietę.

W wyniku potrącenia pokrzywdzona mieszkanka Jasła została przewieziona do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich stwierdzono u niej uraz kręgosłupa oraz podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Piesza pozostała na obserwacji w szpitalu. Kierująca volvem 31-latka nie odniosła obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Piesza potrącona na przejściu (foto)”

  1. widać, że zabrakło kilku złotych w urzędzie na pomalowanie pasów dla pieszych, ktoś kto by jechał na obcej rejestracji, mógłby pomyśleć że kobieta przechodzi w miejscu niedozwolonym, i to ona wtargnęła na jezdnię. w końcu pasów tam nie widać, a skoro tak, to przejścia tam nie ma.