Kultura | rozrywka | edukacja

Kolejny sukces jasielskiej grupy ze Studia Tańca „SHOW DANCE” Tomasza Berkowicza

Dobrze nam znana jasielska grupa taneczna Tomasza Berkowicza „Street Elite”, stanęła na najwyższym podium w Mielcu, wygrywając X Przegląd Zespołów Tanecznych „Pasikonik’ 2011”.

Grupa Street Elite
Grupa STREET ELITE

25 listopada Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu gościło kilkuset uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności przed powołanym jury.

Po obejrzeniu 29 prezentacji jury przyznało 1 miejsce naszym jasielskim tancerzom (grupie „Street Elite). To nie ich pierwszy w ostatnich dniach sukces i nie ostatni, już za 2 tygodnie – 9 XII będą bronić zeszłorocznego zwycięstwa w Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych w Krośnie, na które”Street Elite” już zaprasza. Trzymajmy razem kciuki miejmy nadzieje za ich kolejne zwycięstwa

W składzie zwycięskiej grupy znaleźli się: Justyna Banach, Tomasz Kudłacz, Ewa Bracik, Adam Kraus, Katarzyna Śliwińska, Agata Mularska, Aleksandra Stęgowska, Olga Szczerba, Paulina Dacyl, Ada Szetlak, Dagmara Wysocka.

Cała grupa pragnie również podziękować na ręce pana Wiesława Raka z biura podróży Bis-Pol za pomoc w organizacji wyjazdów grupy. A także panu kierowcy za bezpieczne i punktualne dowiezienie grupy.

Tomasz Berkowicz

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Kolejny sukces jasielskiej grupy ze Studia Tańca „SHOW DANCE” Tomasza Berkowicza”