Informacje

Starosta jasielski złożył świąteczne życzenia przedstawicielkom kół gospodyń wiejskich

Przy wigilijnym stole spotkali się przedstawiciele władz Powiatu Jasielskiego oraz panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej Trzcinicy, Koła Gospodyń Wiejskich „Sobniowianki” oraz Kół Gospodyń Wiejskich, działających na terenie naszego powiatu.

Świąteczne spotkanie, któremu towarzyszyły życzenia oraz łamanie się opłatkiem odbyło się 20 grudnia w Domu Ludowym w Sobniowie. Obecny na Wigilii Adam Kmiecik, Starosta Jasielski łamiąc się opłatkiem życzył obecnym – Aby przy świątecznym stole zapanowała ciepła i rodzinna atmosfera, a radość ze spotkania w gronie najbliższych towarzyszyła wszystkim każdego dnia. Nowy Rok niech obfituje w wiele szczęśliwych chwil i pięknych chwil.

Tradycyjne potrawy wigilijne zostały przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, a uroczystość programem słowno – muzycznym uświetniła młodzież z Zespołu Szkół w Trzcinicy.

W świątecznym spotkaniu uczestniczyli także: ks. dr Marian Putyra, proboszcz parafii pw. Dobrego Pasterza, Bogusław Kręcisz, przewodniczący Rady Powiatu w Jaśle wraz z radnymi, Franciszek Miśkowicz, Wicestarosta Jasielski, członkowie Zarządu Powiatu w Jaśle: Tadeusz Górczyk, Jan Urban, Henryk Motkowicz, Jadwiga Gunia, sekretarz Powiatu oraz naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Katarzyna Pacwa
(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Starosta jasielski złożył świąteczne życzenia przedstawicielkom kół gospodyń wiejskich”

  1. Dziękuje panu Staroście Kmiecikowi za to że moja żona dzięki jego urzędowi straciła pracę ,bo rzaden z jego urzędników nie odpisał na pismo które decydowało o pozostaniu mojej żony w pracy.Mam nadzieję że kiedyś pan starosta zostanie pozbawiony pracy i zobaczy jak nie udolnym urzędem miał przyjemność zarządzć.Urzędnicy w starostwie to potęga nie kompetencji i masa leserów którzy za nic mają to że warzą się czyjeś losy.A elita się bawi przy błogosławieństwie Maryjana z Sobniowa