Informacje

Najlepszy Starosta w województwie

Adam Kmiecik, Starosta Jasielski zdobył tytuł Starosty Roku w I plebiscycie „Euro – Gmina, Euro – Powiat” 2009/2011 Województwa Podkarpackiego. Wręczenie statuetek odbyło się 27 marca br. podczas uroczystej gali w Sali Audytoryjnej Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Starosta jasielski Adam Kmiecik
Fot. © Starostwo Powiatowe / KATARZYNA PACWA

Konkurs organizowany przez Fundację Gospodarczą Euro – Partner pod patronatem Ministra Gospodarki, Wicepremiera Waldemara Pawlaka oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego Mirosława Karapyty ma na celu promocję i reklamę najlepszych jednostek samorządowych oraz liderów czołowych firm, instytucji i podmiotów gospodarczych. Kapituła Konkursowa dokonując oceny brała pod uwagę aktywność samorządów w pozyskiwaniu środków unijnych oraz rozwój miast, gmin i powiatów w ostatnich dwóch latach. Podczas uroczystości wręczono statuetki i certyfikaty najlepszym samorządom oraz przyznano tytuły: starosty, burmistrza, prezydenta i wójta roku.

Adam Kmiecik dziękując za zaszczytny tytuł Starosty Roku, podkreślił znaczący wkład pracowników Starostwa Powiatowego w Jaśle oraz jednostek mu podległych. – Tę nagrodę dedykuję wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego, jak również naszych jednostek. To m.in. dzięki ich pracy otrzymałem zaszczytny tytuł Starosty Roku – powiedział Adam Kmiecik, Starosta Jasielski. Podziękował także wójtom i burmistrzom z terenu powiatu jasielskiego – Dziękuję również burmistrzom i wójtom, bo nasz Powiat został zauważony i doceniony także dzięki dobrej współpracy z nimi – dodał Starosta.

Katarzyna Pacwa
(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

4 thoughts on “Najlepszy Starosta w województwie”

  1. Adam na Burmistrza!!!

    Adamie ratuj Miasto Jasło tylko Ty dasz radę!!!

    A pamiętasz jak Cię przyjaciele (rom.., bioł., dwa lesz.., martu.., czaj..) chcieli zgnoić. Trzymaj się i dużo siły aby ciągnąć ten wózek.

  2. to nagroda od PO i PSL za likwidację wielu stanowisk pracy w szkolnictwie i zamknięcie wielu szkół bo będzie na podwyżki dla tych od koryta na Podkarpaciu.

  3. Jak to Pan Adam odbiera nagrodę dla najlepszego STAROSTY? A jeden pan z wąsami mówi, że pan Adam jest ciągle na chorobowym, a ON sam rządzi wszystkim w Powiecie, ponieważ reszta to tępaki. Jaka jest prawda?