Na drogach

Kąty: cztery osoby poszkodowane w wypadku

Cztery osoby, w tym dziecko, trafiło do jasielskiego szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 992 w Kątach (gmina Nowy Żmigród). Do zdarzenia doszło około godziny siedemnastej.

Wypadek w Kątach
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym Ford Fiesta, jadąc od strony Nowego Żmigrodu w kierunku Krempnej, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji. Samochód znajdował się w całości poza obrębem jezdni.

W wypadku ucierpiały osoby podróżujące pojazdem: troje dorosłych i dziecko. Wszyscy trafili do jasielskiego szpitala na obserwację.

Na miejscu, obok dwóch zespołów ratownictwa medycznego, pracowały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle (samochód ratownictwa technicznego) i Ochotniczej Straży Pożarnej (KSRG) w Skalniku oraz Policja.

Wypadek w Kątach
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR (x8)
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach
Wypadek w Kątach

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Kąty: cztery osoby poszkodowane w wypadku”

  1. Ja uważam, że wszyscy powinniśmy się częściej badać. A komentujący portale w sposób głupi, to już kilka razy do roku. Swój stan zawiści i podłości + psychiatrycznie

  2. Ja myślę że ktoś w tym samochodzie chodzi mi o kierowcę zasłabł i spowodował wypadek może kierowcy nie tylko zawodowi powinni przechodzić częściej badania lekarskie