Sport | rekreacja | turystyka

Baraże mini siatkówki MKS MOSiR GAMRAT Jasło

W sobotę (16.06) w hali II LO w Nowym Sączu odbył się Turniej Barażowy mini piłki siatkowej chłopców z rocznika 1999 do Finału Mistrzostw Polski Kinder + Sport 01-02.07.2012 w Zabrzu. W barażu brało udział po 2 najlepsze zespoły z województw: małopolskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Kwalifikacje mogły wywalczyć tylko 2 najlepsze zespoły.

Siatkarze MKS MOSiR Gamrat Jasło
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

Podkarpackie było reprezentowane przez AKS Resovię Rzeszów i MKS MOSiR GAMRAT Jasło, które wystąpiło w składzie: Adam Aleksander (kapitan), Dryja Norbert, Bochniewicz Michał, Ulaszek Wiktor, Sokołowski Jakub i Czeluśniak Krystian pod dowództwem trenera Mateusza Gliwy.

Jaślanie po bardzo wyrównanych i zaciętych spotkaniach zajęli bardzo wysokie 4 miejsce!

Ogromne gratulacje dla wszystkich chłopców trenujących w grupie naborowej MKS MOSiR GAMRAT Jasło, jak również dla tych, którzy w sezonie 2011/2012 reprezentowali nasze miasto poza jego murami w licznych zawodach mini piłki siatkowej!

Wszystkie sukcesy i osiągnięcia grupy naborowej w minionym sezonie nie miałyby miejsca bez wsparcia i wielkiego zaangażowania członków zarządu MKS MOSiR GAMRAT Jasło w skład, którego wchodzą: Tadeusz Baniak – dyrektor MOSiR Jasło i Wiceprezes, Aleksander Czerwiński – Prezes, Jerzy Łaba – koordynator – trener młodzików, Marcin Ciosek – trener seniorów i juniorów, Bartosz Kilar – trener kadetów i Mateusz Gliwa – trener grupy naborowej. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania!

Mateusz Gliwa

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Baraże mini siatkówki MKS MOSiR GAMRAT Jasło”