Na drogach

W Tarnowcu dachował Opel Astra. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń

Uszkodzonym pojazdem i mandatem karnym dla kierującego nim mężczyzny zakończyła się kolizja w miejscowości Tarnowiec, na drodze powiatowej. Samochód, którym podróżowały cztery osoby, wyleciał z jezdni.

Kolizja w Tarnowcu
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Kolizja w Tarnowcu
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Kilka minut przed godziną dwunastą kierujący samochodem osobowym Opel Astra 19-letni mieszkaniec Jasła, jadąc drogą powiatową nr 1887R od strony Tarnowca w kierunku Czeluśnicy, po pokonaniu zakrętu stracił nagle panowanie nad kierownicą, w wyniku czego pojazd uderzył w barierę ochronną i dachował. W wyniku zdarzenia samochód znalazł się po przeciwnej stronie drogi.

Na miejsce zostały zadysponowane służby ratownicze: trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz Policja.

Na szczęście czwórce podróżujących pojazdem mężczyzn nic się nie stało. Funkcjonariusze nałożyli na kierowcę Opla mandat karny. Był trzeźwy.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “W Tarnowcu dachował Opel Astra. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń”

  1. Dobrze, że nic się nikomu nie stało. Nawet latem nasze ulice dalekie są od jakości toru wyścigowego. Oprócz pieszych, pojazdów, znaków i innych rzeczy, które obserwuje normalny europejski kierowca, u nas musimy dodatkowo bacznie mieć kontrolę nad stanem nawierzchni, który w mgnieniu oka może zmienić się z dobrego w tragiczny.