Na drogach

Zderzenie dwóch samochodów osobowych: kierowca jednego z nich w szpitalu

W Łajscach (gmina Tarnowiec) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca jednego z pojazdów został zabrany karetką Pogotowia Ratunkowego do jasielskiego szpitala. Na miejscu pracowały także straż pożarna i Policja.

Zderzenie w Łajscach
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do zdarzenia doszło około godziny 20:25. Na drodze powiatowej nr 1850R relacji Jasło-Łajsce-Zręcin doszło do zderzenia samochodów osobowych: Audi i Volkswagen Polo. Jeden z uszkodzonych pojazdów znajdował się na jezdni, natomiast drugi po zderzeniu wjechał do przydrożnego rowu. Poszkodowany został kierowca Audi, który po zaopatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala, gdzie przechodzi rutynowe badania.

Na miejsce akcji zadysponowano samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Łajsc.

Zderzenie w Łajscach
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Zderzenie w Łajscach
Zderzenie w Łajscach
Zderzenie w Łajscach
Zderzenie w Łajscach
Zderzenie w Łajscach
Zderzenie w Łajscach

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Zderzenie dwóch samochodów osobowych: kierowca jednego z nich w szpitalu”

  1. czy ktoś to widział na oczy jak to się stało-chodzi mi o opis zdarzenia-nawiasem mówiąc osp łajsce ma teraz niezły wóóózzz-i najważniejsze oby nigdy się nikomu nie musiał przydać-bo pamiętajmy blache na aucie sie da wyklepać lub wymienić natomiast zdrowia i życia ludzkiego nie!!!

  2. Widzę, że koledzy z OSP Łajsce przyjechali nowym wozem do zdjęć pozować. To chyba pierwszy wyjazd odkąd mają samochód ze sprzętem do ratownictwa. No cóż, ale nieużywany sprzęt rdzewieje…

  3. …prędkość…
    Jak można ścinać zakręty na takich drogach i z taką prędkością?!
    Głupota!

    Dobrze że nie doszło do większej tragedii!