Kultura | rozrywka | edukacja

Sprawdź, czemu „Winny” jest Mijal? (teledysk)

Już jest, ma dziesiątki dobrych opinii i pozytywny odbiór. Od dwóch tygodni największe komercyjne radio gra piosenkę w systemie całodobowym, a blisko dwieście tysięcy osób posłuchało utworu na Youtubie.

Mateusz Mijal
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Mateusz Mijal „Winnego” pierwszy raz zagrał oficjalnie na tegorocznych Dniach Jasła. Utwór został przyjęty entuzjastycznie.

Właśnie o takie przyjęcie nam chodziło. Najtrudniej jest zacząć od swojego miasta, bo jednak na opinie od swoich mieszkańców najbardziej oczekuje artysta. Jasło od początku mojej kariery jest dla mnie szalenie przychylne. Uwielbiam tu wracać i słuchać tych, którzy od lat są ze mną i dobrze mi życzą. – z radością opowiada Mateusz Mijal.

Współpraca z Liberem – sukces murowany?

Poznaliśmy się zupełnie przez przypadek. Liber szukał wokalisty do nagrania wspólnej piosenki. Po nadesłaniu przeze mnie mp3-jki, na drugi dzień Liber zadzwonił i potwierdził, że jest zainteresowany współpracą. Tekst do piosenki „Winny” był gotowy w tydzień przez Libera. – wspomina Mateusz.

Temat miłość zawsze na sprzedaż

Teledysk opowiada o trudnym związku, bez wzajemności, taka jednostronna miłość. Facet strasznie kocha swoją kobietę, zrobiłby dla niej wszystko, ale ona i tak go nie chce. Nicd o niego nie czuje. Każdy z nas myślę miał lub będzie miał taką sytuację w życiu, gdy zależało mu na tej drugiej osobie, wiązał lub chce wiązać z nią plany, jednak niestety los chciał lub będzie chciał inaczej. – ilustruje Mijal

Zapraszam do oglądania teledysku i wierzę, że do zobaczenia wkrótce w powiecie jasielskim.

Daniel Baron
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Sprawdź, czemu „Winny” jest Mijal? (teledysk)”

  1. Codziennie rano słucham na dobry początek dnia podobnie jak często słucham między innymi w Pana wykonaniu teledysku z 2006 roku. Panie Mateuszu gratuluję.