Na drogach

W Przysiekach zderzyły się trzy samochody

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Przysiekach. Wskutek zdarzenia uszkodzone zostały trzy samochody. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala.

Wypadek w Przysiekach
Fot. © KPP w Jaśle (x2)
Wypadek w Przysiekach

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 14.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 26-letnia kierująca bmw jechała drogą krajową nr 28 w kierunku Skołyszyna. Na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do centrum Przysiek najechała na tył hondy concerto. Do zdarzenia doszło, gdy kierujący hondą zatrzymał się, aby przepuścić jadące z naprzeciwka samochody i skręcić w lewo. W następstwie uderzenia, honda została zepchnięta na przeciwny pas ruchu i uderzyła w nadjeżdżające audi A4.

Na skutek wypadku do szpitala trafiły dwie osoby – kierująca bmw 26-latka oraz 57-letni kierowca hondy. Kierujący audi A4 mężczyzna nie doznał obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “W Przysiekach zderzyły się trzy samochody”

  1. jak wykonujesz manewr skretu a przepuszczasz jadace z naprzeciwka samochody nigdy nie skrecaj kol kierownica jak cie ktos z tylu walnie to polecisz prosto jak skrecisz to moze byc po tobie polecisz na przeciwlegly pas jakj trafisz na tira AMEN!!!!!!!