Na drogach

Przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Potrącił ją samochód

Piesza podczas przechodzenia przez jezdnię w niedozwolonym miejscu została potrącona przez samochód osobowy. Kobieta z podejrzeniem urazu głowy trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Potrącenie na ulicy Kościuszki
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną siedemnastą na ulicy Tadeusza Kościuszki w Jaśle. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym Honda Civic 23-letni mieszkaniec Jasła jechał od strony centrum miasta. Za skrzyżowaniem z ulicą Tadeusza Rejtana doszło do potrącenia kobiety, która nagle wtargnęła na jezdnię poza obrębem przejścia dla pieszych. Piesza uderzyła głową o szybę czołową pojazdu, a następnie upadła na jezdnię.

Poszkodowana 56-letnia mieszkanka Jasła została zaopatrzona przez wezwany zespół ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala. W wyniku doznanych obrażeń pozostała na obserwacji.

Kierujący pojazdem mężczyzna nie odniósł obrażeń ciała, był trzeźwy.

Na miejscu policyjny technik dokonał oględzin uszkodzonego samochodu, zabezpieczył ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Zgromadzony materiał dowodowy oraz zeznania uczestników pozwolą w dalszym postępowaniu na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności całego zdarzenia.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Potrącił ją samochód”

  1. Jak zwykle jeżdżą jak piraci !!!!!!!!!!!
    Kiedy w końcu w centrum (na rondzie) będzie kamera?
    Może wtedy „panowie” kierowcy (nie wszyscy na szczęście) będą jeździć jak ich uczona na kursie prawa jazdy