Na drogach

Trzy osoby ucierpiały w wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Skołyszynie. Na drodze krajowej nr 28 zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby, które z obrażeniami trafiły do szpitala.

Wypadek w Skołyszynie
Fot. © KPP JASŁO

Policjanci o wypadku zostali powiadomieni dzisiaj około godz. 6.30. Ze wstępnych informacji, które funkcjonariusze zgromadzili na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca renault megane jechała w kierunku Biecza. W Skołyszynie 27-letnia mieszkanka gminy Dębowiec straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewy pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającą mazdą.

Na skutek wypadku do szpitala z obrażeniami trafiły trzy osoby – kierująca renault kobieta, 56-letni kierowca mazdy oraz podróżujący z nim 23-letni pasażer. Kierujący mazdą mężczyzna był trzeźwy, od 27-latki pobrano krew do badań stanu trzeźwości.

Wypadek w Skołyszynie
Fot. © KPP JASŁO

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, ujawnili ślady mające związek z wypadkiem. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE