Kultura | rozrywka | edukacja

Wielkanocne warsztaty decoupage (zapowiedź)

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Skołyszyn do udziału w bezpłatnych wielkanocnych warsztatach sztuki użytkowej. W trakcie cyklu warsztatów technikami decoupage stworzone zostaną niepowtarzalne ozdoby na wielkanocny stół.

Zapowiedź
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Na pierwsze spotkania – 6 marca 2013 (godzina 16.00 – 18.00) zapraszamy początkujących i tych, którzy próbowali już swoich sił w tej technice zdobniczej. Kolejne spotkania planowane są na 13 i 20 marca 2013 roku.

Decoupage to technika zdobienia przedmiotów pozwalająca na kreację pięknych dodatków do naszego otoczenia lub biżuterii, o której zawsze marzyliśmy. To również technika pozwalająca nadać nowe życie  przedmiotom, które swoje najlepsze lata mają już za sobą. Dzięki swojej prostocie i różnorodności decoupage sprawia radość tworzenia i odkrywania nowych możliwości.

Poznając podstawowe zasady i sztuczki ułatwiające pracę z ozdabianym przedmiotem, nawet początkujący twórca będzie zadowolony z efektów swojej pracy!
 
Informacje i zapisy:
Biblioteka – (13) 449 10 89;
biblioteka@skolyszyn.pl

(GOKiCz w Skołyszynie)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Wielkanocne warsztaty decoupage (zapowiedź)”