Na drogach

Zima nie odpuszcza: w Brzyściu samochód uderzył w przydrożne drzewo. Kierująca w szpitalu

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na lokalnej drodze w miejscowości Brzyście (gmina Jasło). Samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do jasielskiego szpitala.

Wypadek w Brzyściu
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb ratowniczych około godziny 8:40. Na miejsce zostały niezwłocznie zadysponowane trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz Policja.

Wstępnie ustalono, że kierująca samochodem osobowym Ford Focus jechała od strony Osobnicy w kierunku Jasła. Pojazd z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i uderzył lewą stroną w przydrożne drzewo.

Kobieta podróżująca pojazdem została przewieziona przez karetkę Pogotowia Ratunkowego do jasielskiego szpitala, gdzie udzielana jest jej pomoc medyczna.

Ruch w miejscu zdarzenia kierowany jest wahadłowo. W związku z powrotem zimy w okolicach Jasła, jak i w samym mieście, pogorszyły się warunki jazdy.

Wypadek w Brzyściu
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu
Wypadek w Brzyściu

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Zima nie odpuszcza: w Brzyściu samochód uderzył w przydrożne drzewo. Kierująca w szpitalu”

  1. A jakie muszą być przyczyny poślizgu cytuje „Pojazd z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wpadł w poślizg” niech służby drogowe ruszą dupy a nie siedzą w domu godziny piszą a paliwko zostaje tylko niech dbają o nasze bezpieczeństwo wiadome reszta zależy od kierowcy ale portale potrafią tylko ubarwiać

  2. wyciac drzewa bo caly czas wypadki sa w towarzystwie drzewa a mogla zjechac w pole i nic by jej nie bylo