Na drogach

Wypadek w Warzycach – nie ma już utrudnień

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś po południu na drodze krajowej nr 28 w Warzycach w powiecie jasielskim.

Wypadek w Warzycach
Uczestniczący w wypadku Renault Master. Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Ze wstępnych ustaleń wynika, że tuż po godz. 16 doszło do zderzenia renault master z ciężarowym manem. Do szpitala przewieziono trzy osoby – dwoje pasażerów i jednego z kierowców. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne. Przez ponad 2 godziny ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Po godz. 18 ruch został przywrócony i odbywa się już bez żadnych utrudnień.

(KWP w Rzeszowie)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Wypadek w Warzycach – nie ma już utrudnień”

  1. Trochę logiki. Podpis pod zdjęciem informuje, że ilustracja przedstawia jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu drogowym, a nie jego miejsce. Zdjęcie było wykonane już po czynnościach policyjnych. Żeby udrożnić drogę krajową nr 28 w/w pojazd został odholowany na najbliższy zjazd (widoczne na zdjęciu miejsce). Funkcjonariusze czekali na opuszczenie szpitala przez właściciela pojazdu, aby sobie go zabezpieczył.

    Z wyrazami szacunku dla zdruzgotanego Czytelnika. (Red.)

  2. Takie pytanie…Skoro wypadek był w WARZYCACH to, jakim cudem zdjęcie jest wykonane w ZIMNEJ WODZIE? Uderzenie było tak silne, że Renówke odrzuciło kilka kilometrów dalej? Czy redaktor ma problemy z lokalizacją?
    Znak nad radiowozem znajduję się właśnie w Zimnej Wodzie, jadąc od Jasła po prawej stronie. Podróżujący tą trasą wiedzą, że za nim często uszatki wylegują się na słońcu ściskając w łapkach czerwony lizak.