Na drogach

Trzy Ople zderzyły się na ulicy Bieszczadzkiej

Policjanci ruchu drogowego interweniowali dzisiaj popołudniu w związku ze zderzeniem trzech samochodów osobowych na ulicy Bieszczadzkiej w Jaśle. Kierująca jednego z pojazdów została przewieziona karetką Pogotowia Ratunkowego do szpitala. W związku z zaistniałym wypadkiem trwają czynności wyjaśniające.

WYPADEK
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do zdarzenia doszło po godzinie czternastej na drodze krajowej nr 28. Na pasie ruchu w kierunku Krosna doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: Opla Corsy i dwóch Opli Vectra. Poszkodowana została kierująca jednym z Opli Vectra 33-letnia kobieta. Karetką Pogotowia Ratunkowego została przewieziona do szpitala, gdzie po wykonaniu badań lekarskich stwierdzono u niej uraz kręgosłupa. W policyjnym postępowaniu obrażenia te kwalifikują zdarzenie jako wypadek drogowy.

Pozostałym uczestnikom nic się nie stało. Policjanci przebadali kierowców na zawartość alkoholu. Wszyscy byli trzeźwi.

Na miejscu swoje czynności wykonywał technik kryminalistyczny, który dokonał oględzin uszkodzonych pojazdów, zabezpieczył ślady powstałe na skutek wypadku oraz wykonał dokumentację fotograficzną.

W trakcie prowadzonych czynności ruch w kierunku Krosna odbywał się jednym pasem jezdni.

Zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaśle posprzątał drogę z rozbitych elementów karoserii oraz zebrała rozlane płyny eksploatacyjne, przywracając nawierzchnię jezdni do normalnego użytkowania.

Przejazd ulicą Bieszczadzką (droga wylotowa z miasta) udrożniono tuż przed godziną osiemnastą.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE