Na drogach

Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem „Tour de Pologne”

Kolarze biorący udział w 70 Wyścigu Tour de Pologne pojawią się 30 lipca br. na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Siepietnica – Jasło – Warzyce.

Mapa etapu III
© wizualizacja III etapu za www.tourdepologne.pl

W najbliższy wtorek na Podkarpacie zawita 70. Tour de Pologne. Trasa III etapu wyścigu prowadzić będzie z Krakowa do Rzeszowa m.in. drogami powiatu jasielskiego. Policjanci, w celu zapewnienia bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Rozpoczęcie III etapu nastąpi o godz. 12.35 w Krakowie. Wjazd kolarzy na drogi powiatu jasielskiego przewidywany jest na godzinę 15.55 – Siepietnica, a wyjazd na godz. 16.31 – Bierówka.

Około godz. 15.15 do czasu przejazdu autobusu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”, zamknięte dla ruchu zostaną następujące odcinki dróg powiatu jasielskiego:

droga krajowa nr 28 – Siepietnica – Skołyszyn – Sławęcin – Siedliska Sławęcińskie – Przysieki – Trzcinica – Jasło,

droga wojewódzka nr 988 – Warzyce – Bierówka.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem „Tour de Pologne””