Kultura | rozrywka | edukacja

Bajkowy Świat na osiedlu Ulaszowice

Ostatni artystyczny czwartek podczas tegorocznych wakacji upłynął pod znakiem świata baśni. Pomimo dużego upału dzieci doskonale się bawiły wraz z ich przewodnikami po bajkowym świecie.

Bajkowy Świat na osiedlu Ulaszowice
Fot. © JASIELSKI DOM KULTURY

Czwartkowe popołudnie 8 sierpnia dzieci z osiedla Ulaszowice spędziły przy zacienionych terenach zielonych, gdzie zanurzyły się w bajkowy świat zabaw i figli. Ich bajkowi przewodnicy przywieźli ze sobą rekwizyty, które posłużyły do gier i zabaw zręcznościowych. Dzieci nauczyły się m.in. wyrobu koralików i bransoletek czy puszczania dużych baniek mydlanych. Radość animatorów i ich pomysły na dobrą zabawę udzieliła się zarówno tym starszym, jak i najmłodszym. W trakcie zabaw nie zabrakło słodkości, które umilały wspólne zabawy.

Na zakończenie odbył się konkurs rysunkowy, którego tematem przewodnim były postacie z bajek. Wszyscy uczestnicy rysunkowych zmagań otrzymali nagrody.

Organizowane przez JDK „Wakacyjne Czwartki Artystyczne” są współfinansowane ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Bajkowy Świat na osiedlu Ulaszowice”