Kultura | rozrywka | edukacja

PBW w Jaśle: Światowy Tydzień eKsiążki (zaproszenie)

W czasie Światowego Tygodnia eKsiążki specjalna propozycja dla miłośników elektronicznych książek a zarazem czytelników Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej i jej Filii. Ponad 9 tysięcy ebooków będzie dostępnych bezpłatnie w czytelni on-line IBUK – LIBRA.

(Kliknij, aby powiększyć)
(Kliknij, aby powiększyć)

Elektroniczne książki już tak zadomowiły się w naszej rzeczywistości, że doczekały
się własnego święta. W dniach 3-9 marca obchodzony jest Światowy Tydzień eKsiążki, będący okazją do poznania zalet książek elektronicznych i promowania ich wśród czytelników, autorów i wydawców.

To wspaniała okazja by spróbować tej nowej formy w jakiej literatura dociera do czytelnika. Przypominamy, że od stycznia br. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
w Krośnie umożliwia darmowy dostęp do książek w wersji elektronicznej dzięki wirtualnej czytelni IBUK Libra. Czytelnicy biblioteki mają dostęp do 371 tytułów zgromadzonych w czytelni internetowej www.libra.ibuk.pl.

W czasie Światowego Tygodnia eKsiążki Czytelnicy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej i jej Filii będą mogli skorzystać z pełnej oferty ponad 9 000 ebooków czytelni IBUK Libra. Każdy posiadacz kodu aktywacyjnego (jest on wydawany każdemu czytelnikowi biblioteki po okazaniu karty czytelnika) od 3 do 9 marca br. otrzyma dostęp do księgozbioru, którego zakres tematyczny obejmuje pełne spektrum dziedzin – od marketingu i zarządzania poprzez finanse, rachunkowość, psychologię, rozwój osobisty, technikę, po prawo, języki obce i literaturę piękną.

Zapraszamy wszystkich czytelników zainteresowanych elektronicznymi publikacjami naukowymi, ale także literaturą piękną do Filii w Jaśle by odebrać PIN i świętować razem z nami.

(PBW Filia w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE