Na drogach

LPR musiało interweniować po upadku mężczyzny z quada

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe interweniowało na miejscu wypadku, do którego doszło z udziałem quada w miejscowości Świątkowa Wielka (gmina Krempna). Po zaopatrzeniu poszkodowany mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Jaśle. O zdarzeniu poinformował nas jeden z Czytelników.

Działania ratownicze na miejscu zdarzenia. Fot. © terazJaslo.pl / Czytelnik Marcin
Działania ratownicze na miejscu zdarzenia.
Fot. © terazJaslo.pl / Czytelnik Marcin
Ratownik 10 przekazuje pacjenta załodze Pogotowia Ratunkowego z Jasła. Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Ratownik 10 przekazuje pacjenta załodze Pogotowia Ratunkowego z Jasła.
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Jak poinformował nas jeden z Czytelników do zdarzenia doszło przed godziną szesnastą na drodze publicznej w miejscowości Świątkowa Wielka (gmina Krempna). W wypadku miał ucierpieć mężczyzna, który z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn upadł z pojazdu, doznając obrażeń głowy. Na miejsce zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Sanoka. Po zaopatrzeniu poszkodowanego przetransportowano do Jasła, skąd z miejscowego lądowiska dla śmigłowców sanitarnych przejęła go załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do Świątkowej został skierowany patrol z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Na chwilę obecną ustalane są przyczyny i okoliczności zdarzenia.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “LPR musiało interweniować po upadku mężczyzny z quada”

  1. Miasto inwestuje pieniądze w lądowisko (chyba tylko dla tych z kasą co bawią się w pilotów) a jak widać na zdjęciu wystarczy kawałek asfaltu koło sklepu VIP i po sprawie .