Na drogach

Osiedle Bryły: dachowanie „osobowego” Peugeota 607

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przed godziną piętnastą na ulicy Mickiewicza w Jaśle. Dachował tam samochód osobowy. Na miejsce zostały natychmiast skierowane służby ratownicze. Na szczęście kierujący pojazdem nie ucierpiał.

Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Było chwile przed godziną piętnastą kiedy samochód osobowy Peugeot 607 jechał ulicą Mickiewicza (fragment drogi powiatowej nr 1313R) od strony centrum miasta w kierunku Zakładów Tworzyw Sztucznych Gamrat. Na wysokości osiedla Bryły (tuż za osiedlowym sklepem) z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożną skarpę. Siłą uderzenia pojazd wylądował na dachu, uszkadzając jednocześnie znak drogowy.

O zdarzeniu zostały zaalarmowane służby ratownicze, które udały się w sile trzech zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, zespołu ratownictwa medycznego oraz patrolu Policji. Po przebadaniu przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego kierujący pojazdem pozostał na miejscu zdarzenia. Był trzeźwy.

Strażacy postawili już pojazd na kołach oraz uprzątnęli jezdnię z rozbitych elementów karoserii pojazdu, udrażniając tym samym przejazd po jednym pasie ruchu.

040714(2)

040714(3)

040714(5)

040714(6)

040714(7)

040714(8)

040714(10)

040714(9)

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Osiedle Bryły: dachowanie „osobowego” Peugeota 607”

  1. Oj człowieku dobrze żeś kogo nie zabił, a jak tobie życie nie miłe to nie na drodze szukaj śmierci, bo przy okazji ktoś przez takiego b* i b* jak ty może ucierpieć !

  2. taaa:) teraz bedą wymyslac historyjki jaki to ostrozny kierowca. Jak sie zapierdziela ciagle jak na torze wyscigowym to kiedys trzeba bylo wypieprzyc. dobrze ze sie nikomu nic nie stalo. moze rodzinka w koncu zauwazy siebie i przestanie obrabiac d* innym. bo jak widac wypadki chodza po ludziach. pozdrawiam