Informacje

Rozstrzygnięcie konkursu na projekt witaczy dla Miasta Jasła

Urząd Miasta w Jaśle informuje, że został rozstrzygnięty konkurs na projekt witaczy dla Miasta Jasła.

Projekty do konkursu złożyło ośmiu autorów, których prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową. Ponadto, decyzją Burmistrza Miasta Jasła, projekty zostały poddane konsultacjom społecznym. W dniach 14-20 sierpnia br. na stronie internetowej www.jaslo.pl została przeprowadzona ankieta na najlepszy spośród siedmiu projektów (jeden z autorów zrezygnował z dalszego udziału w konkursie). Aby wynik głosowania był jak najbardziej miarodajny, wprowadzono zasadę, że z jednego numeru IP komputera można oddać tylko jeden głos.

W ankiecie wzięło udział 2349 osób, spośród których najwięcej zagłosowało na projekt nr 4 (1018 głosów – 43%). Szczegółowe wyniki glosowania są dostępne pod linkiem http://jaslo.pl/pl/content/wybierz-projekt-witaczy.

29 sierpnia Burmistrz Miasta Jasła zatwierdził rozstrzygnięcie konkursu zgodnie z wynikami głosowania i rekomendacją Komisji Konkursowej, przyznając zwycięstwo projektowi nr 4, którego autorami są Maciej Cygan i Piotr Dubec.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Rozstrzygnięcie konkursu na projekt witaczy dla Miasta Jasła”

  1. „Burmistrz Miasta Jasła zatwierdził rozstrzygnięcie konkursu zgodnie z wynikami głosowania i rekomendacją Komisji Konkursowej” – w regulaminie nie było nic na temat głosowania internautów , zdjęcia witaczy nie oddają ich rzeczywistego wyglądu, a znaczna część internautów nie rozumiała o co w projektach chodzi – w głosowaniu internautów ważne było kto załatwi sobie większą liczbę głosów :-(