Informacje

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Wróblowej

[AKTUALIZACJA: 11.10, g. 12:21]

Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Gajdę, 30-letniego mieszkańca Wróblowej (gmina Brzyska). Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Tomasz Gajda

Tomasz Gajda, 30-letni mieszkaniec Wróblowej, 4 października br., około godz. 10 na przystanku we Wróblowe wysiadł z samochodu kuzyna, z którym był w Jaśle, i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 172 cm, waga około 85 kg, średniej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne, oczy niebieskie, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające.

W dniu zaginięcia ubrany był m.in. w: czarną kurtkę pikowaną ze skórzaną wkładką na ramieniu koloru brązowego, niebieską koszulę z kołnierzykiem oraz jasne jeansowe spodnie.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 310, e-mail: jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl.

[AKTUALIZACJA: 11.10, g. 12:21] Dzisiaj przed południem odnaleziono zwłoki zaginionego. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie targnął się na własne życie. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE