Kultura | rozrywka | edukacja

Wystawa fotografii „Magia chwili” w MPN w Krempnej

Zapraszamy na autorską wystawę „Magia chwil” Magdy Chudzik, którą będzie można oglądać w siedzibie Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej (woj. podkarpackie) od 1 października do 28 listopada 2014 roku.

O wystawie
Krajobraz otulony zmieniającym się światłem dnia, światłem czterech pór roku, jest niekończącą się opowieścią. Od Tatr, przez Pieniny po Bieszczady. To magia obrazu i światła sprawia, że miejsca pozornie banalne stają się niezwykłe. Wyjątkowe chwile pozwalają zbudować fascynującą, fotograficzną opowieść zmieniających się obrazów. Magia chwili to autorska wystawa prezentująca kobiecy punkt widzenia na fotografię krajobrazową i przyrodniczą. Składają się na nią fotografie powstałe w wyjątkowych miejscach i warunkach. Zapraszam do wspólnej podróży po przygranicznych terenach Polski i Słowacji.

O autorce
Magda Chudzik specjalizuje się w fotografii krajobrazowej, przyrodniczej i architektonicznej. Niezmiennie fascynuje ją gra światła i mgły w porze wschodu słońca. Od połowy 2010 roku przemierza nieraz wiele kilometrów w poszukiwaniu wymarzonego światła i kadru. Rysując obrazy za pomocą światła, stara się nie tylko oddawać rzeczywistość, ale także patrzeć na temat niestandardowo i nieszablonowo, oddając klimat i emocje chwili. Fotografuje głównie na terenie południowo-wschodniej Polski m.in. w Bieszczadach, Beskidzie
Niskim, Pogórzu Karpackim, Pieninach, Tatrach oraz północnej Słowacji.
http://www.magdachudzik.pl

Miejsce wystawy
Magurski Park Narodowy
Krempna 59
38 – 232 Krempna
woj. podkarpackie

(in)

SŁOWA KLUCZOWE