Informacje

Otrzymaliśmy: Nowa Prawica przed drugą turą wyborów w Jaśle

Nowa Prawica JKM Koło w Jaśle po przeanalizowaniu wyników wyborów w mieście i województwie podkarpackim, mając na uwadze dobro i rozwój Jasła, szczególnie w kontekście kolejnego okresu rozdysponowania środków unijnych, postanawia udzielić poparcia w drugiej turze wyborów na urząd Burmistrza Miasta Jasła Ryszardowi Pabianowi.

Fot. © materiały prasowe KNP Jasło
Fot. © materiały prasowe KNP Jasło

Ufamy, że ten kandydat będzie w stanie zrealizować najważniejsze założenie programu wyborczego, a mianowicie zapewnić rozwój gospodarczy naszego miasta, co jest podstawowym celem Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke.

Szybka i sprawna współpraca z władzami sejmiku wojewódzkiego i radą miasta, w szczególności przy wykorzystaniu dotacji z nowego okresu finansowania, stworzą Jasłu warunki do pozyskania nowych inwestorów i utworzenia wielu miejsc pracy.

Nasze poparcie wynika też z porozumienia programowego podpisanego przez Ryszarda Pabiana, które stanowi złącznik do powyższego dokumentu.

Poparcie to wynika również z konieczności dokonania w naszym mieście zmiany, co postulowaliśmy w programie wyborczym. Nie wierzymy, że obecny Burmistrz jest w stanie obrać inny kierunek działania i wyrwać Jasło ze stagnacji. Jasło potrzebuje realnych zmian!

Prosimy Państwa o udział w drugiej turze wyborów na Burmistrza Miasta Jasła. Przyszłość Miasta Jasła zależy od nas, nie zmarnujmy jej.

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Jasło
Koordynator powiatowy
Jarosław Winiarski

DO POBRANIA:
Porozumienie wyborcze (.pdf)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Otrzymaliśmy: Nowa Prawica przed drugą turą wyborów w Jaśle”

  1. Przecież to za rządow Marii Kurowskiej i Ryszarda Pabiana zakupiono radar, żeby ratować budżet Miasta. Ale obłuda i fałsz tego kandydata, i głupota jakiejś tam nowej prawicy!!!