Informacje

Kandydat na Prezydenta RP w Jaśle: Janusz Korwin-Mikke po spotkaniu z mieszkańcami miasta

Wczoraj (27.02) w Jaśle odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli: europoseł Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP oraz Konrad Berkowicz. Tematem konferencji była emigracja mieszkańców mniejszych miast, takich jak Jasło i sposoby przeciwdziałania tym trendom.

Fot. © materiały prasowe Organizatora
Fot. © materiały prasowe Organizatora

Europoseł w swoim wystąpieniu stwierdził że głównym remedium na ucieczkę młodych, nie tylko z mniejszych miejscowości, ale w ogóle z Polski jest zmniejszenie obciążeń fiskalnych, przede wszystkim całkowita likwidacja podatku dochodowego. Działanie to spowoduje poprawę kondycji firm obecnych już na rynku, a ponadto będzie zachęcało do uruchamiania nowych, co w sposób oczywisty spowoduje wzrost zatrudnienia oraz płac i zachęci młodych do pozostania.

Następnie na pytanie co uczynił by w pierwszej kolejności gdyby został prezydentem oświadczył że jego pierwszą inicjatywą byłoby wniosek o wprowadzenie kary śmierci, ponieważ ponad 70 % obywateli jest za jej wprowadzeniem i dlatego miałaby ona szansę przejść nawet w obecnym Sejmie. Odniósł się również do zagrożenia ze strony Rosji mówiąc, że pomimo napiętej sytuacji uważa, że Polska nie jest obecnie w niebezpieczeństwie.

Po konferencji prasowej odbyło się spotkanie z mieszkańcami Jasła, w którym uczestniczyło ponad dwieście osób. Zadawano wiele pytań, między innymi o kondycję cywilizacji europejskiej, zagrożenie ze strony islamu i sprawy gospodarcze.

Po ponad dwugodzinnym spotkaniu jaślanie mieli okazję robić sobie z Januszem Korwin-Mikke pamiątkowe zdjęcia.

Całość nagrania z wydarzenia będzie można wkrótce zobaczyć na facebookowym profilu KORWIN – Jasło.

280215(3)

280215(4)

280215(5)

Jarosław Winiarski
Koordynator KORWiN w Jaśle

SŁOWA KLUCZOWE

4 thoughts on “Kandydat na Prezydenta RP w Jaśle: Janusz Korwin-Mikke po spotkaniu z mieszkańcami miasta”

  1. Warto było przyjść i posłuchać!
    Warto oddać głos na kogoś kto ma takie poglądy na życie i świat!