Na drogach

Sprawca kolizji na św. Jana z Dukli zbiegł z miejsca

Dzisiaj (02.02) około godziny 16:30 na ulicy św. Jana z Dukli (odcinek Drogi Wojewódzkiej nr 992) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody: osobowy i dostawczy. Sprawca zdarzenia oddalił się w nieznanym kierunku.

Fot. © terazJaslo.pl / Marcin Pałac
Fot. © terazJaslo.pl / Marcin Pałac

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem marki BWM jadąc ulicą świętego Jana z Dukli w kierunku miejscowości Żółków z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni, staranował jedno z drzew, uszkodził stojący na drodze samochód dostawczy marki Peugeot Boxer, a następnie uderzył w drugie drzewo. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która dokonała oględzin pojazdów oraz miejsca zdarzenia, sporządziła dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyła ślady.

Na miejscu pracował zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, którego zadaniem było zabezpieczyć miejsce zdarzenia, odłączyć akumulator w samochodzie i usunąć konary drzewa z chodnika.

Podczas prowadzonych czynności ruch na miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Na czas stawiania samochodu na koła i zabierania na lawetę ruch był chwilowo zablokowany.

020215(4)

020215(5)

020215(6)

020215(7)

Marcin Pałac
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Sprawca kolizji na św. Jana z Dukli zbiegł z miejsca”

  1. Do miłego jesteś bez pojęcia człowieku weź się lepiej do pracy a nie siedź i nie pisz pierdul Lubie markę bmw ale takich idiotów za kierownicą i to jeszcze pijanych powinni zamykać na dożywocie