Kultura | rozrywka | edukacja

Podwórko NIVEA w zasięgu ręku. Wystarczy tylko zagłosować na Skołyszyn

Z przyjemnością informujemy, że Skołyszyn przystąpił do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw.

 

Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów internautów. Do konkursu zgłoszono 1090 lokalizacji. Głosowanie trwa do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy posiadać aktywny adres e-mail i każdego dnia oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację!

„Podwórko NIVEA” odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

Nie zapominajmy też o głosowaniu w konkursie firmy Garnier „Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem” na www.ogolnopolskieupiekszanie.pl na rewitalizację terenu zielonego.

(Gmina Skołyszyn)

SŁOWA KLUCZOWE