Na drogach

Polonezem uderzył w betonowy przepust

Kierujący samochodem osobowym zjechał nagle z jezdni i uderzył w betonowy przepust prowadzący do prywatnej posesji. Do zdarzenia doszło przed godziną siedemnastą na drodze powiatowej w miejscowości Błazkowa (gmina Brzyska). Na miejsce zostały skierowane służby ratownicze.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Kierujący samochodem osobowym Polonez Caro poruszał się drogą powiatową w kierunku centrum miejscowości. Z nieznanych przyczyn zjechał nagle z jezdni i uderzył czołowo w betonowy przepust prowadzący na teren prywatnej posesji. Na miejsce przyjechała karetka Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście okazało się, że mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała i po przebadaniu przez lekarza specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego pozostał na miejscu zdarzenia.

Do Błażkowej zostały skierowane również dwa zastępy straży pożarnej: samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z Ochotniczej Straży Pożarnej (KSRG) w Brzyskach.

Wyjaśniający okoliczności zdarzenia policjanci zakwalifikowali je jako kolizję drogową.

Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze powiatowej nr 1313R relacji Jasło – Błażkowa – granica województw odbywał się wahadłowo.

Materiał powstał dzięki informacji od Czytelnika portalu. Dziękujemy!

300915(9)

300915(10)

300915(11)

300915(12)

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Polonezem uderzył w betonowy przepust”