Informacje

Utrudnienia w ruchu na drodze Święcany – Lisów

Od 14 września do 20 listopada br. zamknięta będzie droga relacji Święcany – Lisów. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.

Mapa poglądowa / © Skanska
Mapa poglądowa / © Skanska

W związku z rozpoczęciem prac przy realizacji zadania pn. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1828R Święcany – Lisów – I etap” nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze relacji Święcany – Lisów zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.

Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 19:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami. Do miejscowości Lisów będzie można dojechać przez Jabłonicę. Natomiast do Święcan objazd poprowadzony będzie przez Jabłonicę i przysiółek Ryczak.

W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi.

Utrudnienia w ruchu potrwają do dnia 20 listopada br. Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia na przebudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE