Na drogach

Wjechał quadem do rowu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w miejscowości Sowina (gmina Kołaczyce). Kierujący quadem jadąc lokalną drogą zjechał nagle z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyznę odwieziono karetką Pogotowia Ratunkowego do jasielskiego szpitala.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Do zdarzenia doszło w miejscowości Sowina na wysokości miejscowego sklepu spożywczego. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący quadem marki Kawasaki mężczyzna (dwudziestoparoletni mieszkaniec gminy Kołaczyce) wyjeżdżając pod wzniesienie stracił nagle panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Poszkodowanym zajęły się przybyłe na miejsce zastępy straży pożarnej oraz załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Został on odwieziony do jasielskiego szpitala na szczegółowe badania.

Pojazd biorący udział w zdarzeniu został przestawiony przez członka rodziny poszkodowanego mężczyzny.

Na miejsce działań zostały skierowane dwa zastępy z OSP KSRG w Kołaczycach, samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego z Jasła oraz patrol ruchu drogowego.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.

20150927-01

20150927-02

20150927-03

20150927-04

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Wjechał quadem do rowu”