Informacje

Władze Powiatu Jasielskiego nagrodziły pracowników szkół z okazji ich święta

Święto Edukacji Narodowej to tradycyjnie okazja do podziękowań dla nauczycieli i innych pracowników oświaty.

Fot. © Starostwo Powiatowe w Jaśle
Fot. © Starostwo Powiatowe w Jaśle
Fot. © Starostwo Powiatowe w Jaśle
Fot. © Starostwo Powiatowe w Jaśle

Jak co roku Starosta Jasielski nagrodził z tej okazji wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów, doceniając ich wielkie zaangażowanie w pracę oraz jej wymierne efekty. W tym roku Nagrody Zarządu Powiatu trafiły do jedenastu osób.

Nagrody Zarządu Powiatu przyznane nauczycielom szkół i placówek, których organem prowadzącym jest Powiat Jasielski, wręczył podczas dzisiejszego spotkania Starosta Jasielski Franciszek Miśkowicz.

Nagrody Zarządu otrzymało w tym roku jedenastu nauczycieli: Małgorzata Fortuna (I LO w Jaśle), Katarzyna Babiarz (II LO w Jaśle), Marek Łukasik (Zespół Szkół Technicznych w Jaśle), Małgorzata Janiga (ZSUiS w Jaśle), Elżbieta Wiśniowska (ZS nr 3 w Jaśle), Halina Gierut (ZS nr 3 w Jaśle), Małgorzata Sławniak (ZS nr 4 w Jaśle), Aneta Kowalkowska (LO Nowy Żmigród), Tomasz Szot (SOSW w Jaśle), Donata Gryziec (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle), Adam Szot (CKP w Jaśle).

Starosta Jasielski złożył życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej nagrodzonym nauczycielom, dodając, że te wyróżnienia to skromna, ale bardzo potrzebna forma uhonorowania ich pracy.

(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Władze Powiatu Jasielskiego nagrodziły pracowników szkół z okazji ich święta”